O NAS

Proponujemy Państwu uzyskanie kompleksowej obsługi prawnej w szerokim spektrum specjalizacji. Naszą ofertę kierujemy do Klientów biznesowych oraz Klientów indywidualnych.

Formy obsługi prawnej zostały dostosowane do potrzeb naszych Klientów.
W tym zakresie stwarzamy możliwość dojazdu do Klienta, przeprowadzenie konsultacji telefonicznych oraz drogą elektroniczną. Klientom biznesowym proponujemy w szczególności stałą obsługę prawną – co staje się narzędziem optymalizującym koszty ponoszone z tytułu doradztwa prawnego. 

Dostrzegamy, że wszystkie sprawy prawne wymagają niezwłocznego działania. W sytuacjach nagłych, jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zapewnienie możliwości kontaktu w takim systemie jest także uwarunkowane specyfiką spraw karnych, które prowadzimy, kiedy nawiązanie kontaktu
z adwokatem na wstępnym etapie czynności procesowych często jest decydujące dla sytuacji uczestnika takiego postępowania. 

W ramach kompleksowej obsługi prawnej:

-       udzielamy porad prawnych i konsultacji, sporządzamy opinie prawne

-       opracowujemy i weryfikujemy umowy, pisma, regulaminy

-       prowadzimy negocjacje

-       przygotowujemy projekty pism procesowych, pism w postępowaniach egzekucyjnych

-       reprezentujemy klientów przed wszystkimi urzędami i sądami, w tym przed Sądem Najwyższym

-       uczestniczymy w czynnościach procesowych w postępowaniu przygotowawczym jako obrońca podejrzanego, jako pełnomocnik zatrzymanego, świadka, biegłego

Zakres specjalizacji i kategorii spraw, w których Kancelaria oferuje pomoc prawną, znajduje się w zakładce Obszary Praktyki – polecamy jej odwiedzenie.  

 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji:

Kancelaria adwokacka
adw. Natalia Daszyńska

ul. Terespolska 15 lok. 10, 03- 813 Warszawa

telefon + 48 602 795 189

biuro@kancelariadaszynska.pl

FORMULARZ KONTAKTOWY

location_icon ODWIEDŹ NAS!